خرید نرم افزار رستوران

از شما برای انتخاب نرم افزار مدیریت رستوران و آشپزخانه عارف رایانه سپاسمندیم. شما می توانید نگارش اصلی و دارای پشتیبانی این نرم افزار را به صورت آنلاین یا ارسال از طریق پیک خریداری نمائید. برای خرید نرم افزار رستوران و آشپزخانه به صورت آنلاین می توانید با توجه به نیاز خود (تک کاربره یا تحت شبکه) که از لحاظ قیمت با هم تفاوت دارند، بر روی گزینه خرید آنلاین در زیر آن کلیک کنید تا وارد صفحه خرید آنلاین نرم افزار رستوران شوید. و برای خرید حضوری با همکاران ما از طریق تلفن های شرکت تماس حاصل نمائید.

 

نوع کاربری:

تک کاربره

نصب بر روی یک رایانه

تحت شبکه (دو کاربره)

نصب بر روی رایانه پزشک و منشی

تحت شبکه (پنج کاربره)

یک رایانه سرور و چهار رایانه کلاینت

قیمت (تومان):

249،000

349،000

499،000

خرید نرم افزار رستوران خرید نرم افزار رستوران خرید نرم افزار رستوران

 

 

خرید نرم افزار رستوران

در روش آنلاین خرید نرم افزار رستوران ، ابتدا مشخصات و ایمیل شما توسط سیستم دریافت شده و سپس نسخه اصلی نرم افزار رستوران را در کمتر از چند دقیقه و از طریق ایمیل و لینک مستقیم دانلود از سایت، اختیار شما قرار میگیرد.  این روش سریعترین روش برای دسترسی به نرم افزار رستوران هست و فایل دانلود فرقی با فایل ارسال شونده از طریق پیک نخواهد داشت. از طرفی هزینه اضافی برای ارسال از طریق پیک نیز نخواهید داشت.

 

خرید نرم افزار رستوران از طریق سفارش تلفنی

برای سفارش تلفنی نرم افزار مدیریت رستوران و آشپزخانه، می تواتید در ساعات اداری و روزهای غیر تعطیل با شماره های شرکت ، تماس گرفته و سفارش خود را به همکاران ما اعلام دارید تا نرم افزار درخواستی شما از طریق پیک شرکت برای شما ارسال گردد. مشتریان شهرستانی نیز می توانند با در اختیار گذاشتن آدرس و مشخصات دقیق خود ، بسته مربوط به نرم افزار را از طریق پست پیشتاز یا سفارشی تهیه نمایند.