نرم افزار رستوران

نرم افزار مدیریت رستوران

رستوران ها جزو مشاغلی هستند که به هنگام سرویس دهی در ساعات طلایی ظهر و شب از ترافیک و شلوغی نسبتا بالاتری نسبت به سایر ساعات برخوردار هستند. در این ساعات حتی یک دقیقه کاهش سرعت در روند پاسخگویی و مدیریت مشتریان، می تواند ازدحام مراجعات بیشتری را به دنبال داشته باشد. با وجود رشد تکنولوژی و رایانه در دنیای امروز، امور پاسخگویی به مشتریان، ضرورت داشتن یک نرم افزار مدیریت رستوران خوب را برای این مراکز ایجاد می کند. حتی در جاهایی احساس شده مدیریت رستوران بدون نرم افزار و رایانه، از دست دادن بخشی از مشتریان آن رستوران را به دنبال داشته است. بنابر این، امروزه هر مدیر رستوران بر این امر واقف است که نرم افزارهای رستورانی می توانند کمک شایانی به روند مدیریت بهتر و سریعتر نمایند. در این صفحه به یک نرم افزار مدیریت رستوران نسبتا خوب و با قیمت مناسب که توسط گروه عارف رایانه طراحی و برنامه نویسی شده است می پردازیم.

 

نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه

نرم افزار مدیریت رستوران

شرکت عارف رایانه یکی از شرکت های نرم افزاری مطرح در زمینه تولید نرم افزارهای مدیریت کسب و کار و مشاغل فروشگاهی می باشد. این شرکت از اواخر دهه هشتاد شمسی نسبت به طراحی و تولید سیستم یکپارچه مدیریت رستوران اقدام نمود و امروز به گذشت بیش از 8 سال از تولید این نرم افزار رستوران، می توان بعنوان یک نرم افزار مدیریت رستوران خوب برای مدیریت رستوران ها و مراکز فروش اغذیه یاد کرد. رستوران داران توسط نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه قادر هستند مشتریان داخلی و سرویس بیرون بر خود را در مدت زمان بسیار کوتاه کنترل و مدیریت نمایند. روند صدور فیش صندوق و ارائه فاکتور به مشتران در چند ثانیه امکان پذیر است و این سیستم ضمن مجهز بودن به سیستم کالرآیدی (Caller-ID) می تواند مشتریان تماس گیرنده با رستوران را بدون پرسش نام و آدرس از مشتری، شناسایی کرده و به راحتی برای آنها فیش غذا صادر نماید.

امکانات سیستم رستوران

 • امکان تعریف و طبقه بندی کالاها و منوی غذای روزانه رستوران
 • سیستم صندوق فروش و صدور فاکتور فروش (فیش غذا) روزانه در کوتاه ترین زمان
 • امکان تعیین سقف فروش روزانه برای یک کالا یا غذای خاص
 • امکان تعریف پیک جهت فروش به خارج از رستوران با امکان گزارشات تفکیکی رانندگان
 • امکان تعریف میز و چیدمان با توجه به موقعیت رستوران جهت فروش و گزارش گیری از میزها
 • سیستم انبارداری و کنترل ورود و خروج کالا از انبار (ثبت فاکتورهای خرید ، رسید انبار و …)
 • امکان تهیه گزارش از صندوق فروش روزانه رستوران با قابلیت تفکیک نوع کالا، اپراتور و …
 • امکان تهیه از صورتحساب مجزا و دقیق از مشتریان، بانک و صندوق ، پیک های موتوری، صندوقداران و…
 • امکان تعریف کاربران با سطوح دسترسی مختلف توسط مدیر سیستم
 • امکان فروش غذا از طریق دستگاه کالرآیدی
 • امکان تعریف چند چاپگر در بخش های آشپزخانه، صندوق جهت مدیریت بهتر فروش و سرویس دهی
 • امکان طراحی قبض اختصاصی توسط مدیر سیستم
 • دفترچه یادداشت جهت ثبت قرارها و یادداشت های روزانه با قابلیت جستجو و چاپ
 • سیستم چاپ چک و مدیریت حسابهای بانکی مدیریت رستوران
 • سیستم کنترل و مدیریت کاربران استفاده کننده از نرم افزار
 • سیستم گزارش ساز پویا و امکان تهیه گزارشات متنوع از قسمت های مختلف برنامه با توجه به نیاز مدیر رستوران
 • سیستم Caller-ID و مانیتورینگ خطوط تلفن مرکز
 • سامانه پیام کوتاه جهت ارسال و دریافت پیامک از طریق خطوط SMS با پیش شماره های 3000 و 1000
 • سیستم پشتیبانی خودکار و تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات برنامه بصورت زمان بندی شده

دانلود رایگان نرم افزار مدیریت رستوران

در سالهای نخست تولید نرم افزار، بسیار تماس ها و پیگیری هایی از سوی مشتریان داشته ایم که تمایل داشتند قبل از خرید نرم افزار رستوران عارف رایانه ، مدتی با آن کار کنند و بررسی کنند در صورتی که اطمینان حاصل نمودند آیا این نرم افزار می تواند عملیات حسابداری و مدیریت امور رستوران شان را آنطور که می خواهد انجام می دهد؟ بعد نسبت به خرید نسخه اصلی آن اقدام نمایند. از این رو شرکت، نسخه ای را به صورت رایگان بر روی وب سایتهای خود قرار داد تا به راحتی قابل دانلود بوده و هر کاربر بتواند آن را نصب و راه اندازی کند. در اینجا آخرین نسخه آزمایشی این نرم افزار را برای دانلود قرار می دهیم تا همانطور که اشاره شد، مدتی بتوانید با آن کار کنید و بررسی های لازم را بر روی آن انجام دهید. برای دانلود رایگان نرم افزار رستوران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود نرم افزار رستوران عارف رایانه

 

قیمت نرم افزار رستوران نسخه اصلی

حتمن با صحبت های بخش قبل، این علامت سوال در ذهن شما ایجاد شد که قیمت این محصول چقدر است. ما هیچ جایی از مجموعه وب سایت ها اشاره ای به قیمت نکرده ایم. چرا که نسخه های مختلف دارد و باید نسبت به تعداد رایانه، امکانات مورد نیاز با کارشناسان ما مشورت نمائید. بعنوان مثال: این برنامه می تواند یک رستوران ساده تا رستوران گسترده و پر ترافیک را مدیریت نماید و شما می توانید تعیین کنید آیا فقط یک نرم افزار رستوران ساده می خواهید؟ و نیازی به بخش انبارداری و سیستم های آیدی کالر، ارسال پیامک، مدیریت میز و پیک های موتوری ندارید؟ یا سیستم رستوران شما به طوری است که هم غذای بیرون بر دارد و هم سرویس داخلی ارائه می کند. از طرفی این نرم افزار می تواند هم روی رایانه آشپزخانه، مدیریت و بخش پذیرش به صورت یکپارچه و تحت شبکه نصب و راه اندازی گردد پس تمام این موارد به هنگام تماس شما، برای ما اهمیت دارد. پس برای قیمت نرم افزار رستوران با شماره های مندرج در بالای سایت تماس حاصل فرمائید.

 

سیستم آیدی کالر در نرم افزار رستوران

اگر جزو آن دسته از رستوران دارانی هستید که امکان سرویس دهید فروش غذا خارج از سالن رستوران دارید، بر این امر واقف هستید که در سالهای اخیر، سیستم های شناسایی مشتریان از طریق خطوط تلفن به سرعت برای مردم جا افتاده است. این روزها اغلب مشتریان پس از تماس اول با رستوران شما، دوست ندارند دفعات بعدی مشخصات و آدرس خود را تکرار کنند چرا این که اطمینان وجود دارد دفعات بعدی شما توسط سیستم های نرم افزاری قادر هستید ایشان را شناسایی کنید و تنها سفارش ایشان را دریافت کنید. از طرفی این امر باعث افزایش سرعت پاسخگویی شما به مشتریان نیز می گردد. نرم افزار مدیریت رستوران عارف رایانه نیز با کمک دستگاه های آیدی کالر (Caller-ID) موجود در این شرکت قادر است تا 8 خط تلفن مرکز شما را به طور همزمان پوشش دهد و شما با توجه به تعداد خطوط تلفن فعال خود می توانید سیستم آیدی کالر نرم افزار را سفارش دهید تا دستگاه آن خدمت شما ارسال گردد. لازم به ذکر است دستگاه ها به صورت دوخطه، چهارخطه، و هشت خطه می باشند که قیمت های آنها با یکدگر متفاوت است.

source: http://RestaurantSoftware.ir

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.